Şikayet ve Öneri Politikası

Kalite Birimi, sizlerden gelen öneri ve görüşleriniz ile polikliniğimizn gelişimine katkı sağlar. Şikayetleriniz ve olumsuz görüşlerinizle de sadece Kalite Birimiz değil ilgili tüm üst düzey yöneticilerimiz çözüm amaçlı ilgilenir.

Şikâyet, istek ve önerilerinizi kalite birimimize yüz yüze görüşme, telefon, e-mail, web sitesi, anket/mektup aracılığıyla iletebilirsiniz.

Ayrıca hizmetlerimizle ilgili görüş ve şikayetlerinizi ön büro ve halkla ilişkiler departmanlarındaki memnuniyet anket formunu doldurarak iletebilirsiniz.

Şikayet/ önerileriniz kayıt altına alınır, ilgili departman yöneticileri ile değerlendirilir ve sizlerin talepleri doğrultusunda hizmet kalitemizi artırmak amacıyla iyileştirmeler yapılır. .

Şikayetlerin sonucu, belirtilen süre içinde Kalite Birimi tarafından sizlere geri bildirimi yapılır.

Polikliniğimiz, yasa, yönetmelik ve yönergeler nedeniyle çözülemeyecek şikayetleri, çözümü araştırılmak üzere bir üst makama iletilir.

Görüşlerinizi internet aracılığıyla bildirmek için web sayfamızda yer alan info@netspoliklinigi.com.tr e-mail adresine veya 0232-3882888 no.lu telefona iletebilirsiniz. Hizmet kalitemizi artırmaya yönelik iletmiş olduğunuz görüşleriniz için teşekkür ederiz.