Nets Vadi

İzmir’in Bornova ilçesindeki Kayadibi’nde konumlanan ve 2018 yılında hizmete açılan Nets Vadi Detoks Merkezi İzmir Körfezi’nin ve Homeros Vadisi’nin eşsiz manzarası eşliğinde, kendine özgü tarzı ile şehir hayatının yoruculuğundan uzakta huzurlu anlar sunmak için konuklarını bekliyor. Doğanın kalbinde, %100 doğal detoks suları, doğa yürüyüşleri, yoga-meditasyon-scio uygulamaları ile gündelik hayat streslerinizden uzaklaşabilir ve keyfili zaman geçirebilirsiniz

 Aynı zamanda konaklama yapabileceğiniz ferah odalarında, zamanınızı kaliteli geçirip stresten uzaklaşabilirsiniz. Sizler için özel olarak tasarlanan ve rahatınızı göz önünde bulunduran Nets Vadi odalarında keyifle konaklayabilirsiniz.

Nets Vadi’ de rahatlamak, stresten ve şehrin gürültüsünden uzaklaşmak, ruhumuzu ve bedenimizi arındırmak mümkün.
Su bütün canlılara hayat verir, beraberinde temizlik ve ferahlık sağlar. Sizde Nets Vadi’ de Spa ile kendinize zaman ayırın ve negatif enerjilerinizden arınmanızda SPA ile mümkün.

Ayrıca Sauna’ da vakit geçirebilirsiniz. Dinlenmeniz, bedenen ve ruhen dinç kalmanız, sağlığınız, huzurunuz için her şeyi düşündük.

Kendinize zaman tanıyın ve Nets Vadi’ nin harika doğası eşliğinde tüm negatif enerjilerinizden arının.
NETS VADİ DETOKS KAMPI