Exilis

Ultrason ve radyofrekans teknolojisinin tek bir cihazda toplandığı işlem, yağ hacmini azalatmaya destek olmaktadır. Aynı başlıkta yeni nesil radyofrekans, ultrason ve krio ile soğutma işlemlerinden yararlanılır. FDA onaylı ve tamamen güvenilirdir. EXILIS’in en önemli faydası, konforlu ve acısız bir yöntem olmasıdır. En iyi sonucu verebilecek ideal ısıtma ve soğutma kombinasyonu ile enerjiyi ayarlama kabiliyetine sahiptir. Anestezi ve yan etki bulunmamaktadır. EXILIS, MyFaceMyBody cilt sıkılaştırma yarışmasında 1.lik ödülü almıştır.

Endikasyon

  • Alında ince ve derin çizgileri azaltır
  • Gözaltı torbalarını ve morluklarını giderir
  • Düşük kaşları kaldırır
  • Dudak çevresindeki çizgileri giderir
  • Gıdı sarkmasını kaldırır
  • Boyundaki çizgileri azaltır ve giderir
  • Yer çekimine bağlı yüz ve boyundaki sarkmaları azaltır

Exilis Nedir?

Ultrasonik ses dalgası ve RF (Radyofrekans) dalgaları yayarak cilt altındaki kolajenin üretimini sağlar.

Exilis Uygulaması Hangi Bölgelere Yapılır?

Vücutta ve yüz bölgesinde uygulanır. Özellikle bölge belirtecek olursak orta yüz, dudak üstü sigara çizgileri, sarkmış ya da kırışmış boyun, dekolte ve el sırtı gibi cilt elastikiyetini kaybetmiş ve kırışmış tüm bölgelere güvenli bir şekilde uygulama yapılabilmektedir. 

Exilis Uygulamasının Faydaları Nelerdir?

Ciltte ki sarkmaların toparlanmasına yardımcı olur. Ayrıca vücuttaki yağların atılımında destekleyici bir işlemdir. Exilis uygulamasının diğerlerinden en önemli farkı hibrit bir teknoloji ile birlikte uygulanıyor olmasıdır. Odaklanmış RF Teknolojisi ve Ultrasonu eş zamanlı olarak verebilen tek uygulamadır. Sadece Fokuslu Ultrasonların kullanımlarında oluşan 65-70C derecelik ısıyı hem kontrollü olacak şekilde 42-45C de tutar hemde homojen şekilde daha güvenli olarak cilt altına penetre etmesini sağlar. Yan etkisi yüksek olan tek seanslık agresif uygulamalar yerine daha homojen enerji dağılımı sağlayarak hasta konforunu ve memnuniyeti arttırmaktadır. Konforlu ve güvenli oluşu dudak çevresindeki sigara izlerine, nasolabial alana, alın ortasına ve en önemlisi göz çevresine kullanılmasını sağlamaktadır. Homojen ve güvenli enerjinin göz kapağına dahi uygulanabiliyor olması fark yaratacak bir özelliktir.

Exilis Uygulamasının Aşamaları ve Süresi Nedir?

Vücutta uygulama süresi 35-45 dakika arasındadır. Gliserin gibi iletken bir madde sürülerek uygulanır ve kişi günlük hayatına hemen dönebilir. 

Exilis Uygulaması Kimler için Sakıncalıdır?

Hamileler, varis problemi olanlar ve kemoterapi hastaları.

Exilis Uygulaması Öncesinde ve Sonrasında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

İşlem öncesi ve sonrası özellikle vücut için su tüketimi yapılırsa vücuttaki yağların atılımı kolaylaşır ve kolajen üretilir.

Exilis Uygulamasının Yan Etkileri Nelerdir?

Herhangi olumsuz bir yan etkisi yoktur hafif pembelik görülebilir.